6 نکته برای خرید انگشتر نامزدی

خرید انگشتر نامزدی یا نشان

آیا زمان شروع خرید انگشتر نامزدی فرا رسیده است؟

خرید انگشتر نامزدی و آماده شدن برای خواستگاری بسیار هیجان انگیز است و هر عروس و دامادی را به وجد می‌آورد، اما به یاد داشته باشید که هزینه انگشتر نامزدی معمولاً جزو هزینه های قابل توجه است، بنابراین اگر می‌خواهید مطمئن شوید که آن را به درستی انجام می‌دهید پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید.

انگشتر نشان تک نگین

چه با نامزدتان می‌خواهید خرید را انجام دهید و چه به صورت انفرادی به خرید می‌روید، راهنمایی ما برای خرید انگشتر نامزدی مناسب به کمک شما می‌آید.

  • شکل مورد نظرتون را محدود کنید

اگر بدانید چه شکلی از طلا مدنظرتان است در خرید انگشتر نامزدی متمرکزتر می‌شود. هر شکل طلا (که به آن برش نیز گفته می شود) قیمت متفاوتی دارد. برش های گرد انگشتر طلا گران‌ترین هستند در حالی که اشکی و مربعی قیمت کمتری دارند. اگر اندازه برای شما مهم است ، می‌توانید وقتی شکل متفاوتی برای طلا(بجز برش‌های گرد) انتخاب می کنید ، مقدار طلای بیشتری را با قیمت بهتر دریافت کنید. قبل از اینکه برای خرید انگشتر نامزدی اقدام کنید، در مورد برش انگشترهای طلا مطالعه کنید و یک یا دو برش مورد علاقه را در ذهن داشته باشید.

انگشتر نشان مربعی یا گرد
  • فلز مورد نظر خود را انتخاب کنید

به‌طور سنتی، انگشتر نامزدی (و همچنین حلقه‌های ازدواج) از طلای زرد، طلای سفید، نقره یا پلاتین ساخته می‌شوند، در سال‌های اخیر رزگلد نیز به عنوان یک رنگ فلز جایگزین جدید و مدرن ظاهر شده است. اگرچه پلاتین ممکن است کاملاً شبیه نقره به نظر برسد، اما پلاتین به طور قابل توجهی گران تر است زیرا چگالی بیشتری دارد (و همچنین کمیاب تر است). برخی از فلزات راحت تر از بقیه خراشیده می شوند، بنابراین قبل از تصمیم گیری حتماً سبک زندگی و البته بودجه را در نظر بگیرید.

  •  اندازه عیار انگشتر نامزدی توجه کنید

سوال قدیمی کیفیت در مقابل کمیت در مورد انگشترهای نامزدی نیز صدق می کند. برخی از مردم سنگ بزرگتر را به سنگ با عیار بالاتر ترجیح می دهند (همانطور که میدانید طلای با عیار بالا میزان خالص بودن بیشتری دارد)، در حالی که برخی دیگر علیرغم قیمت بالا، شفاف ترین الماس ممکن را می خواهند.

خانمی از ژوپیتر (یک جواهری در نیویورک) می گوید: «همسر آینده باید حتماً تصوری از اندازه سنگ حلقه خود داشته باشد. همان‌قدر که مردم می‌گویند اندازه مهم نیست، همیشه نقطه شروع است، زیرا رنگ و وضوح را همیشه می‌توان تغییر داد تا چیزی در بودجه شما پیدا شود اما سایز سنگ قابل تغییر نیست. پس در انتخاب خود دقت کنید و با توجه به سلیقه نامزد خود خرید را انجام دهید.

همچنین مهم است که ذهنی باز داشته باشید. طرف مقابل شما ممکن است فکر کند که از نظر اندازه یا شکل می‌داند چه می‌خواهد، اما با امتحان کردن انگشترها، ممکن است بفهمند که چیز دیگری می‌خواهند – وقتی شروع به دیدن چیزهایی روی انگشت خود در زندگی واقعی کنید، همیشه فرق می‌کند.

  • درست اندازه گیری کنید

این نکته ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما مطمئن شوید که انگشت حلقه خود را به درستی اندازه گیری کرده‌اید. شما حلقه ای را نمی خواهید که گردش خون شما را قطع کند یا حتی بدتر از آن، آنقدر شل باشد که در خطر افتادن باشد. باید بتوانید با آن حلقه راحت باشد. اگر با هم انگشتر نامزدی نمی‌خرید، می‌توانید به تنهایی به یک جواهرفروشی رفته و سایز حلقه خود را مشخص کنید تا دفعه بعد که موضوع خرید انگشتر مطرح شد، سایز خود را ذکر کنید.

  • در نظر بگیرید که انگشتر نامزدی شما با حلقه ازدواج شما چگونه خواهد بود

انگشتر نامزدی تنها نیمی از معادله است. حلقه‌های ازدواج که در واقع نماد واقعی ازدواج شما هست، نیمه دیگری است که اغلب نادیده گرفته می‌شود. حتماً به این فکر کنید که چه سبک حلقه نامزدی با انگشتر نامزدی شما می‌آید. بنابراین به ست شدن جنس و رنگ حلقه های نامزدی با انگشتر نامزدی توجه کنید.

  • در مورد کیفیت برش و وضوح هوشمند باشید

پیشنهاد می شود که با خرید کم رنگ ترین الماس که درواقع بی رنگ به نظر می رسد، صرفه جویی زیادی کنید. زیرا تفاوت قیمت بین رنگ های مختلف الماس بسیار زیاد است به عنوان مثال درجه رنگ D بالاترین کیفیت درجه رنگی است که یک الماس می تواند داشته باشد و می توان آن را “بهترین رنگ” برای یک الماس نامید.

در مورد وضوح، هم همینطور، کمترین شفافیت الماس را انتخاب کنید که با چشم غیرمسلح تمیز است که در اصطلاح به آن بی عیب می‌گویند، زیرا تفاوت قیمت بین الماس با شفافیت بالا و الماس بی عیب بسیار زیاد است.

از سوی دیگر، کیفیت تراش الماس یکی از مواردی است که به مشتریان توصیه می‌شود در انتخاب آن دقت کنند. چون این برش الماس است که به آن درخشش فوق العاده ای می دهد که ما دوست داریم. در واقع الماسِ و درخششش.

انگشتر نشان الماس

سخن آخر

خرید حلقه نامزدی و به طور کلی خرید طلا عروسی از حساس ترین مراحل ازدواج است. حتما اطمینان حاصل کنید که از جای معتبری آن را تهیه می‌کنید. در انتخاب خود دقت کنید چون این انگشتر سالیان سال با شما همراه خواهد بود. در نهایت هم خیلی مته به خشخاش نذارید، اگر طرحی مد نظر شما بود و به دست شما آمد آن را تهیه کنید.

مزیت خرید سفارشی حلقه را هم در نظر داشته باشید

اگر هنگام جستجو انگشتر نامزدی رویایی خود را پیدا نکرده اید، همیشه می توانید یک انگشتر نامزدی سفارشی ایجاد کنید. ایجاد انگشتر سفارشی آسان‌تر و مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که فکر می کنید و ارزش وقت اضافی را دارد که ممکن است طول بکشد تا چیزی سفارشی طراحی و ایجاد شود. در پایان این فرایند، شما یک انگشتر خواهید داشت که شبیه به انگشترهای دیگر عروس‌ها نخواهد بود. برای سفارش انگشتر مورد نظر خودتان کافی ست با شماره تماس مجموعه دورادو گالری به شماره 09122794398 در تماس باشید و یا در واتساپ سفارش خود را ثبت کنید.

مجموعه دورادو براتون آرزوی خوشبختی و بهترین تجربه خرید طلا را دارد.

مقالات مرتبط:

راهنمای خرید انگشتر نشان

جدیدترین سرویس طلا عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

سفارش تلفنی طلا
سلام کاربر گرامی

سفارش تلفنی

جهت تماس روی این لینک کلیک کنید.