لیست قیمت و خرید بهترین مدل های سرویس طلا عروس جدید 1401

سرویس طلا عروس

خرید سرویس طلا از رسوم زیبای مراسم های عروسی است. بی شک خرید سرویس های طلا یکی از زیباترین دغدغه های هر نوعروس و دامادی است که قصد برگزاری مراسم عروسی خود را دارند اما این کار سختی های خاص خود را نیز خواهد داشت. یکی از این سختی ها، انتخاب جدیدترین مدل سرویسدر سال 1401 می باشد. دورادو گالری قصد دارد در این مقاله شما را با  قیمت بهترین مدل های سرویس طلا آشنا کند.

قیمت سرویس طلا عروس 1401:

قبل از خرید سرویس طلا عروس، مهم ترین نگرانی خریداران، اطلاع از قیمت این سرویس ها می باشد. پارامترهای زیادی قیمت سرویس های طلا را تحت تاثیر قرار می دهند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وزن سرویس طلا عروس.
  • اجرت ساخت سرویس های طلا.
  • جواهرات روی سرویس عروس.
  • مدل سرویس های طلا عروس.

وزن سرویس طلای عروس:

وزن سرویس طلا عروس مهمترین پارامتر در انتخاب سرویس های طلا می باشد. بی شک هرچه این سرویس، سنگین تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. اگر قصد دارید که نوعروس شما در مراسم خود، بسیار مجلل به نظر برسد، باید اندکی ولخرجی نمایید. در واقع اگر مشکل بودجه ندارید، دورادو پیشنهاد می کند که سرویس طلا عروس سنگین خریداری کنید، اما اگر با هزینه ها مشکل دارید و می خواهید از همان ابتدای زندگی، صرفه جویی کنید، توصیه می شود که یکی از موارد زیر را خریداری نمایید:

  • سرویس های طلای دست ساز از دورادو گالری با نیم ست های سبک تر و ارزان تر.
  • خرید سرویس های طلابا وزن کمتر.

اجرت ساخت سرویس های طلا:

یکی دیگر از عواملی که قیمت سرویس های طلا به آن وابسته است، اجرت طلا می باشد که به معنای دستمزد ساخت آن خواهد بود. در طلاهای دست ساز که توسط دورادو گالری ساخته می شود، هرچقدر طرح مدنظر شما پیچیدگی بیشتری داشته باشد، به همان اندازه اجرت ساخت سرویس مورد نظر هم بیشتر خواهد شد. البته توجه داشته باشید که معیار اجرت به صورت درصدی روی وزن طلا محاسبه می شود که اضافه بر قیمت طلا به وزن طلا نیز وابسته است. دقت کنید که هنگام فروش طلا، اجرت آن از قیمت کسر می شود. بنابراین اگر قصد خرید سرویس های طلارا دارید، دورادو پیشنهاد می کند که سرویس های طلا با اجرت کم یا بدون اجرت خریداری کنید تا در آینده ضرر کمتری متحمل شوید.

سرویس طلای سفید منحصر به فرد
سرویس طلای سفید منحصر به فرد

جواهرات روی سرویس عروس:

جواهرات به خصوص در سرویس های طلای عروسنقش اساسی دارند. به عبارتی هرچه پر زرق و برق تر باشید، زیباتر و منحصر به فردتر به نظر خواهید رسید. قیمت سرویس های طلا به جواهرات استفاده شده نیز وابسته است. به طوری که شما هر چقدر از جواهرات گران قیمت تری مانند الماس، زمرد، یاقوت و… استفاده کنید، به همان اندازه نیز سرویس انتخابی شما گران قیمت تر خواهد بود. مجموعه دورادو گالریبا انتخاب جواهرات دلخواه شما به صورت دست ساز سرویس های طلاعروس را با جواهرات ترکیب کرده و سرویس طلای منحصر به فردی را خلق می کند.

مدل سرویس طلا عروس:

تاکنون به قیمت های سرویس طلا عروس و پارامترهای وابسته به آن پرداختیم. حال در ادامه قصد داریم، شما را با مدل های پرطرفدار سرویس طلا آشنا کنیم تا انتخابی آسان تر در خرید سرویس های طلا داشته باشید. انتخاب سرویس، بخصوص برای عروس خانم های مشکل پسند بسیار سخت و دشوار به نظر می رسد. ما هر روزه در گالری های طلا، شاهد جدیدترین و زیباترین مدل های سرویس های طلا هستیم، اما انتخاب هر مدل، کاملا سلیقه ای است. در واقع ممکن است شخصی سرویس های طلایسفید را ترجیح دهد و در مقابل فرد دیگر، سرویس طلا بدون نگین را بهترین مدل بداند. کارشناسان دورادو به شما پیشنهاد می کنند که سرویس مورد نظر خودرا متناسب با مدل چهره، رنگ پوست، جثه و اندام خود انتخاب کنید.

سرویس طلا عروس سفید:

اگر شما هم جزو عروس خانم های مشکل پسند هستید، مجموعه دورادو این نوع سرویس را به شما پیشنهاد می کند. سرویس طلایسفید هم مانند سایر سرویس های طلا، دارای عیار 18 است، البته این نوع سرویس رابیشتر برای مراسم های نامزدی و حلقه های ازدواج خریداری می کنند چرا که به راحتی با سایر جواهرات ست می شود.

سرویس طلا ایتالیایی:

شما با خرید سرویس طلا ایتالیایی عملا یک تیر و چند نشان می زنید. در واقع، از زیبایی دل فریب، کیفیت بی بدیل و استحکام بی نظیر این سرویس بهره مند خواهید شد که صد البته باید برای بدست آوردن این سرویس منحصر به فرد، باید پول بیشتری نیز خرج کنید. چرا که اجرت بالاتری دارد؛ هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد! به یاد داشته باشید که سرویس های طلای ایتالیایی، ست های کمی دارند و معمولا نیم ست بشمار می روند.

سرویس طلا ایتالیایی
نمونه ای از سرویس طلای ایتالیایی پیشنهادی دورادو

سرویس طلای عربی:

پیشنهاد دیگر ما سرویس طلای عربی می باشد. اگر تنها به دنبال ست های سنگین هستید و می خواهید عروسی لوکس به نظر بیایید، پیشنهاد دورادو گالری دقیقا همین سرویس های طلای عربی می باشد.سرویس های طلای عربی از قدمت بسیار زیادی نسبت به سایر سرویس ها در دنیای طلا و جواهرات برخوردارند و بی شک تنوع بیشتری هم دارد.این سرویس های طلا معمولا دارای گردنبند، گوشواره و دستبندهای سنگین می باشند.

سرویس طلا بدون نگین:

اگر که به دنبال برگزاری یک عروسی ساده و بدون تجملات اضافی هستید، دورادو به شما سرویس طلا عروس بدون نگین را پیشنهاد می کند. درست است که این سرویس های طلا درخشش چندانی ندارد اما فراموش نکنید، همواره زیبایی در سادگی است. سرویس طلا عروس بدون نگین برتری هایی نسبت به سایر سرویس های دیگر دارد که شامل موارد زیر می باشد:

  • محاسبه سرویس بدون اجرت؛ اجرت کمتر، قیمت کمتر.
  • متحمل نشدن ضرر هنگام فروختن سرویس به علت نداشتن جواهرات.
سرویس طلا بدون نگین
نمونه ای از سرویس طلا بدون نگین

وزن سرویس های طلا عروس:

با توجه به مطالب ذکر شده در مورد سرویس طلا عروس علاوه بر پارامترهای بیان شده توسط کارشناسان دورادو، وزن سرویس های طلا به وزن طلای خالص و نگین های بکار رفته شده در آن بستگی دارد. نکته حائز اهمیت این است که سرویس های طلای سبک تر به دلیل ظرافت های خاصی که دارد، اجرت بالاتری نسبت به سرویس های طلای سنگین تر دارند. اما این بدان معنی نیست که سرویس طلای سبک، گران تر است. چرا که اولویت در قیمت سرویس انتخابی، وزن آن می باشد.

مقالات مرتبط:

https://www.doradogallery.com/2022/12/12/%da%86%d9%86%d8%af-%d9%86%da%a9%d8%aa%d9%87-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%87%d8%af%db%8c%d9%87-%d8%b7%d9%84%d8%a7/
https://www.doradogallery.com/2023/01/01/gold-set-blog/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

سفارش تلفنی طلا
سلام کاربر گرامی

سفارش تلفنی

جهت تماس روی این لینک کلیک کنید.