دستبند طلا ظریف: خرید 15 مدل دستبند طلا زنانه (ارزان قیمت)

دستبند طلا شیک زنانه

خرید دستبند طلا ظریف:

در این مقاله می ‌خواهیم به معرفی انواع دستبند طلا ظریف بپردازیم. همچنین می ‌خواهیم به شما ۱۵ مدل دستبند طلای زنانه ظریف و ارزان قیمت را معرفی نماییم تا بتوانید در زمان انتخاب این دستبند ها، دیدگاه بهتری داشته باشید.

به طور کلی از دیگر زیور هایی که بانوان استفاده می نمایند، دستبند طلا ظریف است. در گذشته دستبند ها هر چقدر سنگین تر، زمخت تر و ضخیم تر بودند، دارای طرفداران بیشتری نیز بودند. چراکه بانوان در گذشته تمایل داشتند، طلا های سنگین و گران قیمت را انتخاب نمایند. این روز ها با افزایش بسزای قیمت طلا و همچنین تغییر سلیقه بانوان (سلیقه ی آن ها از سبک سنتی به سبک مدرن تغییر یافته است.) دستبند های سنگین وزن و گرانقیمت طرفداران زیادی ندارند. لذا دستبند طلا ظریف بیشتر مورد استفاده و محبوب می باشد.

اهمیت طرح دستبند طلا ظریف:

دستبند طلا ظریف علاوه بر این که دارای زیبایی بسیار بیشتری نسبت به دستبند های گران قیمت و سنگین وزن است، می تواند برای تمامی قشرها مناسب باشد. به این صورت که حتی افرادی که درآمد کافی برای خرید طلا ندارند نیز می توانند از به خرید دستبند طلا ظریف بپردازند. به همین خاطر است که این روز ها دستبند طلا ظریف بازار بسیار گرمی دارد.

از آن جایی که دستبند های ظریف دارای طرح های ویژه تری هستند، در زمان خرید آن ها بایستی دقت کافی را داشته باشید. درست است که دستبند های ظریف از قیمت پایین تری برخوردار هستند یا به اصطلاح ارزان ‌قیمت تر هستند اما طرح به کار رفته در آن ها می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. چراکه طرح این دستبند ها نسبت به طرح دستبند های سنگین و گران قیمت بیشتر مورد توجه واقع می شود.

به همین دلیل اگر شما قصد خرید دستبند طلا ظریف را دارید، بایستی که حتماً یک طرح بسیار زیبا را انتخاب نمایید. قبل از اینکه ما به معرفی ۱۵ طرح از دستبند طلا ظریف بپردازیم، می خواهیم به شما یک مجموعه بسیار عالی برای خرید طلا معرفی نماییم. این مرکز گالری دورادو می باشد.

گالری دورادو:

شما در گالری دورادو می توانید انواع مختلف و متنوعی از دستبند طلا ظریف را مشاهده نمایید. همه این دستبند ها دارای ظرافت بسیار زیاد و دقت بسیار بالایی بوده و می توانند برای خریداران بسیار جذاب باشند. حتی اگر شما در سایت گالری دورادو نتوانستید طرح مورد نظر خود را پیدا نمایید، می توانید به این مرکز طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان، با مناسب ترین اجرت و بالاترین کیفیت، آن طرح را تحویل بگیرید.

معرفی  15 مدل از دستبند طلا ظریف:

حال می ‌خواهیم ۱۵ مدل از طرح های دستبند طلا ظریف را به شما معرفی نماییم که ارزان قیمت هستند. همچنین در این دستبند ها از میزان طلای بسیار کمی استفاده شده است و همه اقشار جامعه نیز می‌ توانند به خرید آن ها بپردازند. این مدل ها به شرح زیر می باشند:

1-پندارگلد:

اولین مدل از دستبند طلا ظریف، دستبند مدل پندار گلد می باشد. این دستبند بسیار اسپرت و محبوب است. به این صورت که یک دستبند با قسمتی از طلا که طرح کارتیه دارد که درست در وسط آن قرار می گیرد. سپس مهره های مشکی ساده می ‌توانند اطراف آن را فرا بگیرند. در انتها این دستبند گره های ویژه ای با نخ مخصوص وجود دارد که افراد می توانند سایز آن را تغییر دهند. جالب است بدانید که رنگ مهره ها، اندازه آن ها، طرح قرار گرفتن مهره ها و سایر موارد که جزئیات نیز هستند، می توانند قابل تغییر باشند.

پندار

2-گل رز:

مدل دوم از دستبند طلا ظریف، طرح گل رز است. به این صورت که یک زنجیر بسیار نازک که سه گل رز با فاصله های یکسان از هم به روی آن قرار دارند.

دستبند ظریف گل رز

رز

3-ریسه:

مدل بعدی، دستبند طلا ظریف ریسه می باشد. این دستبند به صورت یک زنجیر بسیار بزرگ با حلقه هایی بزرگتر از زنجیره گردنبند که درست در وسط آن یک دایره بزرگ تر قرار دارد. در دایره آن یک قطعه طلای دوک شکل که در دو انتها دارای دو گوی می باشد، قرار گرفته است.

دستبند ریسه

ریسه

4-دُرج:

مدل بعدی از دستبند طلا ظریف دُرج می باشد. این دستبند دارای یک زنجیر ساده ظریف بوده که دور تا دور آن آویز هایی به شکل شش ضلعی وجود دارند.

 

دُرج

5-ترکیب پندار گلد و گل رز:

نوع بعدی از دستبند طلا ظریف، دستبندی است که دارای طرحی ترکیبی از دو دستبند گل رز و دستبند پندار می باشد. به این صورت که در قسمت مرکزی آن یک گل رز بزرگ قرار گرفته که با نخ مخصوص دو طرف آن را سنگ های بزرگ احاطه کرده اند.

دستبند گل رز

ترکیب رز و پندار

6-ماهک:

مدل بعدی، طرح ماهک است. این طرح کاملاً ساده بوده و یک زنجیر نازک می باشد که البته دانه های زنجیر به شکل بیضی شکل بوده و به جای میله ای بودن، حالت ورقه ای نازک دارند.

دستبند طلا زنانه

ماهک

7- رینگ ساده مکانیکی:

دستبند طلایی دیگر یک دستبند کاملا خاص است که دارای طرح مکانیکی می باشد. این دستبند یک رینگ بسیار ساده و البته مکعبی است که روی آن طرح های دایره شکلی وجود دارند.

دستبند النگویی

مکانیکی

8-نیوانی:

مدل بعدی از دستبند، دستبند نیوانی می باشد. این دستبند طلا زنجیر نازکی است که با فاصله های مشخص دانه های مروارید روی آن قرار گرفته اند.

دستبند ارزان قیمت

نیوانی

9-مایا:

دستبند بعدی یک مدل دخترانه می باشد و طرح مایا نام دارد. این دستبند دارای یک زنجیر بسیار کلفت است. در بخش مرکزی آن یک قطعه طلای کاملاً صاف و استوانه ای شکل قرار دارد. البته این استوانه از یک ضلع نازک تر بوده و حالت منحنی دارد.

دستبند طلا شیک

مایا

10-مستجابی:

طرح بعدی، مستجابی نام دارد. این طرح از دستبند، بسیار پیچیده است. به این صورت که از یک زنجیر نسبتاً ضخیم تشکیل شده است. نصف آن زنجیر دارای یک طرح متفاوت بوده و نصف دیگر آن زنجیر دارای طرح دیگری است. در بخشی از این دستبند، آویز هایی شبیه به برگ گل و گشنیز قرار گرفته است که آن را بسیار خاص می نماید.

دستبند ورساچه طلا

دستبند ورساچه

 

البته دستبند ها تنها این طرح های مذکور در این مقاله نیستند، چراکه بسیار متنوع تر می باشند.  طرح های دیگر دستبند ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

11-کانیار

12-الماسین

13-مانچو

14-آلند

15-یار طلا

و غیره

 همه طرح های ذکر شده در بالا را شما می توانید در گالری طلای دورادو مشاهده نمایید و هر سوالی که داشته باشید در رابطه با آن ها از این مجموعه بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

سفارش تلفنی طلا
سلام کاربر گرامی

سفارش تلفنی

جهت تماس روی این لینک کلیک کنید.