4 مدل گوشواره حلقه ای طلا (محبوب ترین های 2022)

گوشواره حلقه ای

گوشواره حلقه ای طلا و اهمیت آن

در این مقاله می خواهیم به شما معروف ترین و رایج ترین گوشواره هایی که از گذشته تاکنون مورد استفاده قرار گرفته اند، صحبت کنیم. گوشواره حلقه ای از جمله اکسسوری های طلا می باشد که دارای قدمتی دیرینه است. با این حال به علت زیبایی، ساده بودن و شیک بودن بسیار محبوب است. تا حدی که هیچگاه از مد نیفتاده و هر خانمی در جواهرات خود به یک عدد گوشواره حلقه ای نیاز دارد. این گوشواره بسیار کاربردی بوده و می تواند با لباس های مختلف هماهنگ شود.

 فرقی نمی کند که شما دارای تیپ اسپرت باشید یا مجلسی، چرا که در هر صورت می توانید با گوشواره های حلقه ای، انواعی از سبک های لباس را ست نمایید. از زمانی که طلا به عنوان جواهرات بانوان مورد استفاده قرار گرفت، گوشواره حلقه ای روی کار آمد. تاکنون نیز این گوشواره به روز بوده و افراد زیادی هستند که از آن استفاده می نمایند.

جالب است بدانید به دلیل پرطرفدار بودن گوشواره حلقه ای آن را در سایت های مختلف مشاهده خواهید نمود در حالیکه با متریال مختلفی تولید شده اند. به همین دلیل شما در بین اکسسوری های نقره و بدلیجات و استیل می توانید گوشواره های حلقه ای را نیز مشاهده نمایید. البته گوشواره های حلقه ای دستخوش تغییراتی قرار گرفته اند که باعث شده اند، نسبت به یکدیگر کمی متفاوت باشند. برای مثال ما می توانیم انواع آن ها را به نام های ساده، طرح دار، آویز دار، نگین دار و غیره نام ببریم. هر کدام از این مدل ها دارای ضخامت و جزئیات متفاوتی بوده که می‌تواند باب میل و سلیقه بانوان مختلفی واقع شود.

گوشواره

 

معرفی 4 مدل از بهترین و محبوب ترین های گوشواره حلقه ای طلا:

 حال می خواهیم پر طرفدار ترین گوشواره های حلقه ای ۲۰۲۲ را به شما معرفی نماییم. این 4 مدل از گوشواره های حلقه ای در ادامه شرح داده خواهند شد و شما می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. همچنین باید بدانید که با خرید این گوشواره حلقه ای همواره می توانید از آن استفاده نموده و آن را با سایر جواهرات خود ست کنید.

گوشواره حلقه ای

 

  • ساده:

اولین نوع و مدل از گوشواره حلقه ای، مدل ساده آن می باشد. این مدل به صورت یک حلقه یا رینگ بدون هیچ گونه نگین، طرح و یا شیاری است. حتی ممکن است که ضخامت آن در طول حلقه نیز تفاوتی نداشته باشد. تنها بخش متفاوت آن قسمت آویزانی است که به گوش وصل می شود و در واقع نازک تر است که می‌ توان آن را در سوراخ گوش جای داد. البته این نوع مدل می تواند به صورت مختلف ارائه شود. نوع دیگر از گوشواره حلقه ای ساده، گوشواره ای است که در پایین ضخامت بیشتری داشته و هر چقدر که به گوش نزدیک تر می شود، از ضخامت آن کاسته خواهد شد و یک حالت اشک مانند را به خود خواهد گرفت.

گوشواره آویز

 

  • مدل دار:

مدل دیگر گوشواره حلقه ای مدل دار می باشد. این نوع گوشواره اگرچه می ‌تواند از نظر اندازه با مدل ساده تفاوتی نداشته باشد اما از نظر طرح و مدل دارای تفاوت هایی است. به این صورت که تعدادی گوی روی حلقه آن قرار گرفته است. حال می تواند این گوی ها دارای اندازه ی متفاوت باشند و یا اینکه هم اندازه باشند. اگر که می خواهید یک گوشواره حلقه ای طلا داشته باشید اما خیلی ساده نباشد، این نوع و مدل بهترین گزینه خواهد بود. البته باید بدانید که معروف ترین مدلی که برای این نوع گوشواره ها در نظر گرفته می شود، به این صورت است که گوی ها در پایین ترین نقطه گوشواره بزرگتر بوده و به تدریج کوچک خواهند شد. به گونه ‌ای که نزدیک‌ ترین گوی به گوش کوچکترین گوی می باشد.

گوشواره طرح دار

 

  • طرح دار:

مدل بعدی محبوب گوشواره حلقه ای، گوشواره حلقه طرح دار است. اگر به دنبال تفاوت زیاد و خاص بودن هستید، می توانید به خرید گوشواره حلقه طرح دار بپردازید. این گوشواره ها بیشتر برای لباس های مجلسی و مراسم ها مناسب هستند. اگر چه می توان آن را با لباس های اسپرت نیز هماهنگ نمود اما گزینه مناسب تری برای استایل رسمی شما می باشد. در این نوع گوشواره دیگر خبری از یک رینگ ساده و ضخیم نیست. چرا که یک گوشواره به صورت حلقه ای و طرح دار است. این طرح می تواند به هر شکلی باشد که با گرد هم آمدن طرح ها و نقش های آن، یک حلقه را خواهند ساخت.

گوشواره حلقه ای دو رنگ

 

  • آویز دار:

چهارمین مدل گوشواره حلقه ای، نوع آویزدار آن می باشد. به این صورت که شما یک حلقه یا رینگ را مشاهده می کنید که یک قسمت اضافه تر و آویز شده از آن وجود دارد. آویز آن می تواند اعم از سنگ های قیمتی، مروارید و یا حتی از طلا باشد. با این حال در این میان پر طرفدار ترین آویز، مروارید است. حتی ممکن است که این آویز ها به تعداد مختلف باشند و یا ممکن است که این آویز ها از ابتدای تا انتهای رینگ ادامه داشته باشند. بسته به اینکه شما چه سلیقه ای داشته باشید، می توانید نوع آویز این گوشواره را انتخاب نمایید.

گوشواره آویز دار قلبی

 

کلام آخر در رابطه با گوشواره حلقه ای طلا:

خلاصه کلام باید گفت که گوشواره حلقه ای از هر مدل و نوعی که باشد، جزو پر طرفدار ترین گوشواره‌ ها است. مدل حلقه ای قدیمی ترین طرحی است که برای جواهرات انسان در نظر گرفته شده بود. ابتدایی ترین گوشواره، دارای طرح حلقه ای بود که بعد ها این طرح تغییر پیدا کرد و گوشواره های مختلفی روی کار آمدند. اگر به دنبال یک گوشواره هستید که آن را به صورت روزمره استفاده کنید. همچنین به لباس شما گیر نکند و یا گوش شما را اذیت نکند، حتی بتوانید با آن به انجام فعالیت و ورزش بپردازید، گوشواره حلقه ای بهترین گزینه است.

در واقع گوشواره حلقه ای گوشواره ای می باشد که می تواند با هر نوع گوش و اندازه‌ای هماهنگ باشد. تنها کافی است که با توجه به سایز گوش خود، سایز حلقه آن را نیز مشخص کنید. گاهی اوقات دیده می شود که در کنار استفاده از گوشواره های دیگر از یک گوشواره حلقه ای کوچک در سوراخ دوم گوش استفاده می نمایند که این ترکیب می‌ تواند بسیار فوق العاده، جذاب و امروزی به شمار آید.

 

اکسسوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

سفارش تلفنی طلا
سلام کاربر گرامی

سفارش تلفنی

جهت تماس روی این لینک کلیک کنید.